Twoje dziecko kocha spać i dorastać.

Najistotniejsze dla nowo narodzonego dziecka są pierwsze tygodnie jego życia. Wówczas otulenie jest niezwykle ważne. Potrzeba ta występuje w wieku około 2-4 miesiąca życia. W tym czasie rodzice powinni zakupić otulacz przejściowy dla dziecka Transition Bag firmy Love to Dream. Otulacz Transition Bag został zaprojektowany tak, aby przejście od owijania do zasypiania z wolnymi rączkami było jak najbardziej ułatwione. Kiedy Twoje dziecko po raz pierwszy zacznie się obracać, po prostu rozwiń jedno skrzydełko, by uwolnić rączkę, a zwiń drugie. Po kilku nocach uwolnij drugie skrzydło i Twój maluch ma wolne obie ręce. To jeden z najłatwiejszych sposobów na utrzymanie nawyków dobrego snu Twojego dziecka.

Otulacz przejściowy – dla dobra dziecka i rodziców.

Sposób spania w otulaczu Transition Bag  daje obopólne korzyści dziecku i rodzicom. Dla dziecka jest to wygodne i bezpieczne przejście między długimi miesiącami w łonie matki, a światem zewnętrznym, a dla opiekuna to spokojna i odpowiedzialna opieka nad nowym małym członkiem rodziny. Większa pewność siebie i świadomość. Firma Love to Dream https://www.lovetodream.pl/  opracowała produkty specjalnie w celu zaspokojenia minimalnych potrzeb Waszych pociech.

Potrzeby te to komfort, bezpieczeństwo i spokój. Biorąc pod uwagę, że pierwsze tygodnie po narodzinach dziecka to tak zwany czwarty trymestr, warto takiego maluszka otulać za pomocą specjalnie złożonego kocyka, ręcznika bądź też jakiejś innej miękkiej tkaniny. Producenci akcesoriów dla dzieci wychodzą z inicjatywą dla rodziców i oferują w swej sprzedaży otulacze. Otulacz Transition Bag jest całkowicie dostosowywany do etapu drugiego rozwoju Twojego dziecka. Dzięki temu opiekunowie nie muszą zastanawiać się nad metodą samodzielnego zawijania dziecka. Można kupić gotowy produkt i cieszyć się użytkowaniem.

Otulacz przejściowy Transition Bag jest dostępny w różnych rozmiarach, materiałach i w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, o różnej przepuszczalności termicznej. Przy zakupie należy wybrać otulacz zgodny z wagą dziecka, zaleca się nie kupować według wieku.

Dostępne rozmiary:

M 6-8.5kg / 13-19 miesięcy
L 8.5-11kg / 19-24 miesiące
XL 11-14kg / 24-31 miesięcy

Mapa strony