Na pewno każdy z nas na pewnym etapie życia marzy o tym, aby mieć coś swojego – swoje schronienie przed światem i realnością. Miejsce, w którym może się skryć i zapomnieć na chwilę o codziennych problemach. A także kącik, w którym będą wszyscy najważniejsi ludzie – rodzina. Wyobrażenia o wspólnych świętach spędzonych we własnym domu na pewno są częste; własna choinka, biegające w poszukiwaniu Mikołaja dzieci, pełno śniegu za oknem.

Dom – wielkie marzenie każdego z nas

Życie stawia nas często przed wyborami, których musimy dokonać – czy warto poświęcać się na tyle, aby taki dom wybudować? Oczywiście potrzeba do tego wiele pieniędzy, stresu i czasu, ale czy późniejsza satysfakcja nie jest czymś piękniejszym? Pamiętajmy, że poświęcenie jest piękną sprawą, która powinna stanowić nieodłączny element ludzkiego życia.

Od czego zacząć każdą budowę – czyli idealny projekt?

Oczywiście każda budowa domu powinna rozpocząć się od znalezienia idealnego projektu. Każdy marzy o czymś innym – czy to dom w zabudowie bliźniaczej, czy mały domek na wsi – najważniejszy jest projekt. Projekt domu jednorodzinnego KA 17 (https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-ka17-im57/), sprawdzi się na pewno dla rodziny, która pragnie znaleźć własny kącik. KA 17 to parterowy domek z nowoczesnym wykończeniem, idealny dla 4-5 osobowej rodziny.

W części dziennej znajdują się salon z jadalnią i kuchnią, a w części sypialnej trzy pokoje, garderoba oraz łazienka. Projekt zakłada także stworzenie przestronnego tarasu. Powierzchnia użytkowa wynosić ma 122,40m2 natomiast powierzchnia całkowita 197,28m2. Dodatkowym atutem jest cena projektu.

Projekt domu KA17 – Spełniajmy marzenia!

Pamiętajmy, że nikt nie przeżyje za nas życia. Warto więc dążyć do tego, co sobie zaplanowaliśmy, nawet jeżeli wydaje się to czymś trudnym i nieosiągalnym. Jeśli się postaramy, na pewno osiągniemy to, czego pragniemy. Warto poświęcić jakąś część siebie aby zyskać coś więcej!

Mapa strony