Gotowe projekty domów to rozwiązanie nie tylko dla inwestorów indywidualnych, ale również dla deweloperów. Projekty dla deweloperów to kompleksowe rozwiązania projektowe skierowane do firm planujących budowę domów szeregowych lub wielorodzinnych, bliźniaków czy całych osiedli. 

Jakie rodzaje domów można znaleźć w ofercie dla deweloperów?

Najpopularniejsze projekty dla deweloperów to chyba projekty domów w zabudowie szeregowej. Tego typu rozwiązania są bardzo popularne wśród klientów. Przeciętna szeregówka jest bowiem nieco większa niż mieszkanie w bloku, a jednocześnie kupuje się ją razem z kawałkiem działki, za cenę niedużo większą niż cena mieszkania w bloku. Inne bardzo popularne projekty dla inwestorów to projekty domów w zabudowie bliźniaczej. Bliźniaki są równie popularne jak szeregówki.

Dlaczego warto zdecydować się na projekty dedykowane deweloperom?

Aby inwestycja deweloperska przyniosła zysk musi być dobrze zaplanowana. Ważne jest nie tylko miejsce budowy, ale również plan osiedla. Projekty deweloperskie są znakomitym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają na znaczną oszczędność czasu. Tego typu rozwiązania to również oszczędność kosztów. Oraz dostęp do stałego wsparcia specjalistów.

Są tworzone tak, aby uwzględniać zarówno wymagania inwestorów, jak i potrzeby przyszłych mieszkańców. Na specjalne życzenie inwestora gotowe projekty można indywidualnie dostosować. Rozwiązania projektowe można dostosować do powierzchni działki i jej kształtu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze projektu dla dewelopera?

Projekt dla dewelopera musi spełniać szereg wymagań. Dla inwestorów liczy się rentowność inwestycji, szybkość budowy, jej koszt oraz prestiż. Wszystkie te cechy muszą zostać uwzględnione w projekcie dla dewelopera. Projekty dla deweloperów są często przygotowywane ze wstępnym kosztorysem co pozwala ocenić wstępne koszty inwestycji.

Co ważne przygotowujący je eksperci na bieżąco śledzą i aktualizują cny materiałów, sprzętu czy robocizny, co powoduje że wyceny są zawsze aktualne i wiarygodne. Kupując rozwiązania dla deweloperów wykorzystują też nowoczesne technologie.

Więcej: https://wybieramprojekt.pl/oferta-dla-deweloperow/

Mapa strony