Jak podkreślić charakter samochodu?

Jest wiele sposobów, aby poprawić wygląd naszego samochodu. Nowy lakier, kołpaki, czy felgi to najpopularniejsze i najbardziej powszechne sposoby. Co możemy zrobić więcej, aby podkreślić jego unikalność i niepowtarzalny charakter? Powinniśmy przemyśleć przyciemnianie lamp samochodowych. Ta mała metamorfoza świateł może całkowicie odmienić styl naszego auta. 

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Na samym początku należy pamiętać, że niewłaściwe przyciemnienie lamp samochodowych może być niezgodne z zasadami ruchu drogowego, a także niebezpieczne. Należy więc zwrócić szczególną uwagę na sposób ich montażu. Wybierając naszą firmę masz stu procentową pewność, że zostaną zamontowane w odpowiedni sposób, a co ważniejsze, nie będą zagrażać Twojemu bezpieczeństwu.

Jak to wygląda?

Na samym początku procesu przyciemniania oczyszczamy lampy samochodowe, co zapewni ich przejrzystość i dobre przyleganie folii. Po tej czynności przystępujemy do przymierzenia folii, a następnie jej cięcia i umiejscowienia. Należy tutaj wspomnieć o dwóch niezwykle ważnych elementach. Po pierwsze używamy tylko i wyłącznie folii PPF, a więc produktu o najwyższych standardach.

Gwarantuje to nie tylko zgodność z przepisami ruchu drogowego, ale także wspaniały wygląd. Wykorzystujemy też specjalistyczny sprzętu, aby na żadnym etapie prac nie uszkodzić reflektorów. Po umiejscowieniu folii jest ona opalana i wyrównywana w celu jej właściwego dopasowania i poprawienia wyglądu.

Wygląd to nie wszystko

Estetyczny, charakterny wygląd Twojego samochodu to jeszcze nie wszystko. Montowana przez nas folia to także ochrona kloszy pojazdu. Przede wszystkim zdecydowanie spowalnia proces matowienia lamp, chroni je przed zarysowaniami i warunkami atmosferycznymi, a w konsekwencji wydłuża ich żywotność. Czysta oszczędność pieniędzy.

Warto jest zainwestować w przyciemnianie lamp samochodowych, a jednocześnie ochronę kloszy pojazdu? Jeśli chcecie jeździć pięknym, unikalnym samochodem, a także zaoszczędzić na wymianie lamp – to zdecydowanie.

Mapa strony