Ślub, to rozpoczęcie nowej przygody – wspólnego życia. Odpowiedzialność już nie tylko za siebie samego, ale i za drugą połówkę. To dzielenie się sobą i całym swoim życiem. Przebieg uroczystości bywa różny i zależy od wielu czynników. Jednak nie on jest najważniejszy. Najważniejsza powinna być miłość do drugiego człowieka, ale i też ta zdrowa miłość do samego siebie, by dać sobie to, co najlepsze – osobę, którą będzie się kochać.

Rocznica ślubu – wyjątkowe wydarzenie

Rocznica ślubu to każdorazowo ważne wydarzenie. Wspominamy wówczas nie tylko samą uroczystość, ale i to, co stało u jej początków, czyli miłość dwojga. Czy może być coś, co będzie piękniejsze? Miłość to największy skarb, w dodatku mnoży się, gdy dzielisz się nią z kimś. Rocznica ślubu jest więc wyjątkowym wydarzeniem, świętujemy początek nowej drogi życia, wspólnego życia na pełnych obrotach. Niezależnie, która to rocznica, pierwsza, a może trzydziesta, jest szczególnym momentem.

Jaki prezent wybrać na rocznicę ślubu?

Tak piękne wydarzenie powinno zostać opatrzone prezentem, który przyda się nie tylko w tym dniu, ale również wniesie realną wartość do wspólnego życia. Kwiaty i czekoladki, wspólny wyjazd, czy coś podobnego oczywiście również mogą sprawić przyjemność, są jednak krótkotrwałe. Pudełko dla Par, to wyjątkowy prezent. To nie jest po prostu prezent rocznica ślubu.

Ta gra dla par wnosi realną wartość w małżeńskie życie. Dzięki zadaniom wplecionym w codzienne życie, gra ta pozwala na wprowadzanie we wspólne życie powiewu świeżości. Pomaga rozwijać związek i uczy rozwiązywania różnych kłopotów codziennego życia.

Z czego składa się Pudełko dla Par?

Zawartość pudełka, to przede wszystkim: 30 zadań umieszczonych na sztywnych kartach; Kolorowa plansza z pionkami i pinezkami; Instrukcja w wersji bardziej szczegółowej, jak i skróconej; 10 czystych kart, na których wpisujemy wykreowane przez nas zadania. Ale to, co najważniejsze w Pudełku dla Par, to: rozwój poprzez zabawę i efekty, które zauważysz już po rozpoczęciu gry.

To wyjątkowa gra, która poprzez robienie małych rzeczy w codzienności, może przynieść ogromne korzyści dla Waszego związku, bez względu na to, która to już rocznica. Nigdy nie jest ani zbyt wcześnie, ani zbyt późno, by się rozwijać, by dawać siebie drugiemu człowiekowi.

Mapa strony