Rozmiar wózka dziecięcego

Wybierając pościel do wózka dla noworodka warto zwrócić uwagę na jej rozmiar. Powinna być ona w taki sposób dobrana, aby bez żadnych problemów pasowała do wózka dziecięcego. Zobacz jakie jeszcze akcesoria do wózka znajdziemy w sklepach internetowych.

Dzięki temu będzie z nim tworzyła piękny komplet. Zapewni to idealne warunki do spania dla każdego noworodka . O ile poduszka dostępna jest zazwyczaj w standardowych wymiarach, to należy zwrócić uwagę na to, jakie wymiary ma kołdra do wózka dziecięcego.

Wyposażenie wózka dla niemowlaka

Może być ona węższa lub szersza. Wszystko zależy od tego, jaki ma fason i do jakiego typu wózka została przystosowana. Powinna ona przede wszystkim dobrze otulać malucha i świetnie leżeć w wózku. Dzięki temu, że uda się takie właśnie efekty osiągnąć, na pewno będzie można powiedzieć, że dokonało się bardzo dobrego wyboru.

Warto więc pamiętam o tym, aby kołdra pasowała do długości oraz szerokości wózka. Pościel do wózka dla noworodka najczęściej posiada wymiary 60×70 centymetrów. Jest to standard, który można spotkać w większości sklepów. Dostępne są również nietypowe wymiary, które pasują do większych wózków, na przykład podwójnych lub potrójnych. Jednak zazwyczaj wystarczy nabyć kołdrę o standardowych wymiarach. Sprawdzi się ona znakomicie dla noworodka i starszych pociech.

Pościele oraz rożnego typu akcesoria do wózków dziecięcych i na spacer znajdziesz w sklepie: https://tamaja.pl/akcesoria-na-spacer-dla-niemowlaka

Mapa strony