Ten model wózka dla dzieci został stworzony z myślą o rodzicach, którzy lubią aktywie uprawiać sport. Wózek ten idealny jest dla wytrawnych biegaczy, triathlonistów oraz rolkarzy. Wózek ten posiada 16-calowe koła, hamulec ręczny oraz wygodne siedzisko, które zapewni komfort naszemu dziecku w trackie aktywnych spacerów łączących sport ze spacerami dla dziecka. Duża regulacja rączki w wózku sprawia, że produkt ten nadaje się również bardzo dobrze dla wyższych rodziców.  Prowadzenie wózka podczas biegania lub innego sporty jest bardzo proste i bezpieczne dla dziecka. 

TFK Sport – Wózek sportowy do biegania na każdy teren.

Wózek TFK Sport wyposażony jest w pompowane 16-calowe koła, które zapewniają komfort dziecku podczas jazdy na każdej nawierzchni. Amortyzowana tylna oś ułatwia bieganie i dobrze amortyzuje wszelkie nierówności. Dodatkowe koło skrętne z przodu poprawia właściwości manewrowania wózkiem nawet przy wyższych prędkościach. Bez problemu można poruszać się nim w wąskich uliczkach lub w sklepach.

Wózek biegowy – Bezpieczeństwo i komfort dziecka 

Wózek biegowy wyposażony jest w 5-punktowe szelki z miękkimi nakładkami, które gwarantują bezpieczeństwo maluchowi. Skutecznie zabezpieczają dziecko podczas podróży i biegania. Dzięki temu bez problemu wózek może być użytkowany w ciężkim terenie. Dla poprawy komfortu dziecka, w siedzisku została zainstalowana miękka poduszka, która podtrzymuje główkę malucha. Duża budka ochroni dziecko przed promieniami UV, a wygodnie siedzisko pozwoli na wygodne podróżowanie dziecka przez bardzo długi czas.

Łatwość użytkowania wózka TFK Sport do biegania

Wózek do biegania został wykonany z wodoodpornego materiału, który ułatwia czyszczenie produktu z zabrudzeń, a dodatkowo chroni malucha przed niechcianymi czynnikami atmosferycznymi. Wózek składa się w kilka sekund, co ułatwia jego transportowanie. Duża ilość schowków i kieszeni pozwala zabrać na spacer wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.

Regulowane oparcie pozwala na ułożenie dziecka w dowolnej pozycji, aby zapewnić jak największy komfort. Do zestawu dołączana jest także osłona na niepogodę, która sprytnie jest schowana w tylnej części budki wózka.

Mapa strony